Partnerzy

AM Serwis – Firma od wielu lat zajmuje się automatyką procesów przemysłowych w tym linii galwanicznych i oczyszczalni ścieków.

ANJO Oberflachentechnik GmbH – Jest twórcą i producentem specjalistycznych produktów chemicznych dla przemysłu galwanicznego. Firma stawia na ciągły rozwój technologii cynkowania w tym cynkowania stopowego, pasywacji, uszczelnień, lakierów oraz przygotowania powierzchni.

CORODE Kin Pompentechniek BV – oferuje szeroką gamę pomp i filtrów z tworzyw PP i PVDF, które są stosowane we wszystkich gałęziach przemysłu. Produkty wykorzystuje się np. do przepompowanie zawartości zbiorników, recyrkulacji, filtracji i oczyszczania cieczy. Ich zaletą jest wytrzymałość na wszelkiego rodzaju chemikalia jak i odporność na wysoką temperaturę nawet do 120oC.

EMEC została założona w 1982 roku jako pomysł czterech partnerów w celu stworzenia całkowicie włoskiej firmy w branży dozowania i pomiaru chemikaliów. Z biegiem lat firma zmieniła się rozwijając niezbędną know-how, aby stać się dziś rzeczywistością znaną na całym świecie.

 
Produkcja Galigani Filtri obejmuje produkcję pras filtracyjnych i pomp do podawania osadu na prasę filtracyjną. Szeroka gama modeli obejmuje prasy obsługiwane ręcznie, aż po prasy w pełni automatyczne sterowane przez nowoczesny sterownik PLC.

 
  
 
Karma SRL - specjalizuje się w projektowaniu i produkcji maszyn do obróbki profili aluminiowych. Firma oferuje wysokiej klasy urządzenia pracujące w trybie ręcznym lub automatycznym stosowane do operacji szczotkowania, szlifowania, polerowania i śrutowania powierzchni aluminiowych, standardowe jak również „szyte na miarę” spełniając wysokie wymagania klientów.

MONTI ENGINEERING Razem z firmą Monti Engineering dzięki ścisłemu kontaktowi z klientami oferujemy i dostarczamy niestandardowe rozwiązania, najnowszej generacji systemy automatyczne, proste w obsłudze i zaprojektowane, aby spełnić najbardziej rygorystyczne wymagania produkcyjne i jakościowe w wykończeniu powierzchni aluminium.

NAFTOCHEM Sp. z o.o. jest firmą działającą na rynku produktów naftowych od 1965 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie produkcji i stosowania u klientów specyfików naftowych, oferuje szeroką gamę produktów do obróbki skrawaniem, środki do obróbki plastycznej, smary plastyczne, oleje hartownicze, oleje i smary przeciwkorozyjne, oleje technologiczne, oleje smarowe, środki do mycia i konserwacji.

POWEREL SRL - prowadzi działalność w zakresie projektowania i produkcji najwyższej jakości prostowników, głównie do galwanizerni. Produkty oparte są na technologii wysokiej częstotliwości IGBT, która pozwala na wyższą skuteczność w stosunku do starych systemów SCR. Maszyny są zaprojektowane i skonstruowane w celu uzyskania jak najniższego tętnienia, poniżej 1%, tak aby zapewnić doskonałe osadzania metalu. Urządzenia mogą być sterowane przy użyciu połączeń analogowych, RS422-485, Modbus-RTU, Profibus, Profinet.
 
 

Firma SIMPEC, założona w 1993 roku, jest idealnym partnerem w zakresie projektowania, budowy, instalacji i serwisu posprzedażowego oczyszczalni ścieków i stacji uzdatniania wody.
Firma działa głównie w sektorze przemysłowym na poziomie krajowym i międzynarodowym, zajmując się oczyszczalniami obróbki wstępnej, procesowej i ścieków pochodzących z instalacji wyciągowych.

TECHNIC INC. Italgalvano spa posiada biura, produkcję, magazyny i laboratoria znajdujące się na obrzeżach Mediolanu. Firma uzyskała certyfikat ISO 9001:2015, oferuje szeroką gamę produktów do galwanotechniki oraz pomoc techniczną. Dostarcza wiele rozwiązań do kluczowych branż zarówno w zastosowaniach przemysłowych, jak i dekoracyjnych.

ZEM „EFEKTOR” Sp. z o.o. – specjalizuje się w projektowaniu i konstruowaniu prototypów maszyn do przemysłu elektro-mechanicznego, spożywczego i galwanicznego. Oferta obejmuje urządzenia do wymrażania węglanów z kąpieli galwanicznych, które dzięki skuteczności i jakości znalazły wielu odbiorców w Polsce jak i na rynkach zagranicznych.