Klauzula RODO

Szanowni Państwo,
 
W związku z tym, że 25 maja 2018 r. zaczynają obowiązywać nowe przepisy dotyczące ochrony danych osobowych, czyli tzw. RODO (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) chcielibyśmy Państwa poinformować, że Wasze dane osobowe znajdują się w naszej bazie i przetwarzamy je jako Administrator.
W związku z tym przygotowaliśmy niezbędne informacje, które znajdują się poniżej niniejszej wiadomości. Dowiedzą się Państwo z nich, w jaki sposób przetwarzamy Wasze dane osobowe oraz jakie macie związane z tym prawa.
 
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

I. Administrator danych osobowych
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GALVAFLOC SP. Z O.O. ul. Golkowicka 12d, 30-698 Kraków.
 
II. Inspektor Ochrony Danych
Wyznaczyliśmy osobę, z którą możesz się skontaktować w sprawach ochrony swoich danych osobowych pod e-mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisemnie na adres naszej siedziby, wskazany w pkt I.
 
III. Cele i podstawy przetwarzania
Celem przetwarzania jest świadczenie usług przez firmę GALVAFLOC tj.: przygotowania wyceny na potrzeby realizacji usługi oraz realizacji usługi (w tym wykonania marketingu posprzedażowego).
 
IV. Okres przechowywania danych
Państwa dane będą przechowywane w okresie obowiązywania umowy/współpracy z firmą GALVAFLOC, a także po jej zakończeniu maksymalnie przez okres 10 lat w celach:
• dochodzenia potencjalnych roszczeń w związku z wykonywaniem umowy,
• wykonywania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych,
• statystycznych i archiwizacyjnych
 
V. Odbiorcy danych
Państwa dane będą udostępniane osobom upoważnionym w związku z wykonywaniem przez nie obowiązków służbowych. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa Państwa dane będziemy także udostępniać odpowiednim organom państwowym.
 
VI. Prawa osób, których dane dotyczą:
Posiada Pani/Pan prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 
VII. Informacja o wymogu/dobrowolności podania danych
Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.